akdeniz üniversitesi uzaktan eğitim – Akdeniz Sözlük
danışmanlar atanmamış, microsoft teams üzerinden sınıflara katılım yapılmamış. nasıl yapılacağı ile ilgili detaylı bilgide verilmemiş ama dersler başladı deniyor. ayrıca şunu merak ediyorum ülke olarak whatsapp olmasa microsoft olmasa eğitim veremeyeceğiz herhalde bir tane teknoloji ve bilişim alanında markamız yok olması yönünde çalışması da yok.
Özellikle sınavlar berbat durumdaydı geçen dönemlerde(teams üzerinden yapılanlarda sınavdan atıyordu)
Klasik öğrenci mağduriyeti anlarsınız ya.
Bu sene ise yine farksız olmayacak gibi. 30 kişi alıyorlar derslere. Gelenler hep aynı kişiler. Biz 31. olunca sabahın köründe yallah evine/yurduna. Ayrıca Alınan kayıtlarda ses netliği asla yok. Haliyle not alamıyorsun. Notlar bana vahiyle mi inecek merak ediyorum. (Ev ortamında her şey daha netti) Sınavlar ise asos üzerinden olacak gibi. Site güzel,sıkıntı çıkarmadı geçen dönem. Bu sene de sorun olmayacaktır tahminimce.
Ha ekstradan yurt internetleri çekmiyor. Online eğitim içerisinde yurtta kalan öğrencilere “hizmet “ adı altında internet sunuluyor ama kullanamıyoruz. Evde daha rahattık ev interneti vardı bağlantı sorunu çekmiyorduk en azından( herkes için geçerli değil farkındayım)
Velhasıl verilen ve uygulanan kararlarda eksiklikler var.