Akdeniz üniversitesinin sözlükten haberinin olmaması – Akdeniz Sözlük
Akdeniz üniversitesi öğrencilerinin yüzde 90 ının haberi yok, sözlüğü elden ele uzatalım.
kampüse öğrencinin dönmesi zaman alacak gibi yönetim çalışmalara devam ediyor. Topluluklar ile görüşmelerin haricinde üniversitenin öğrencilerine (bkz:clubhouse) aracılığı ile konuşma ortamı yaratılması planı var.
bazılarının haberi yokmuş gibi davranıp gizli gizli başlıkları okuduğuna yemin edebilirim ama kanıtlayamam
Zamanında kampüstekiler için A3 boyutunda broşürleri fakültelere ve Olbia'ya asarak, kampüs dışındakiler için ise sosyal medyada "akdeniz üniversitesi matematik bölümü" vb. gruplara girip siteyi duyurarak edvırtayzmıntın dibine vurmak suretiyle çare bulduğumuz bir konuydu.

Üşenmeyiniz, saçma bulmayınız, her gruptan 1-2 kişi kazandırılırsa aktif yazar sayısına şaşırıp kalırsınız. Üniversitede bir yerlere yazmak, kendini ifade etmek isteyen çok insan var.

Bu arada, gördüğünüz üzere Telegram buraya ilgi çekmiyor. Profil fotoğraflarından ibaret insanlarla anlık mesajlaşıp kız/erkek düşürme derdinde olanlara değil, unknown artist modunda fikrini dökme gayesinde olanlara ulaşmak gerekli.

Okuyup geçmeyiniz, yapınız. Düzgün Türkçeli, sade bir metin oluşturup üniversitenin sosyal medya gruplarında kopyala-yapıştır duyuru yapın, yeterli.