Antalya’da toplu taşıma ve ulaşım – Akdeniz Sözlük
Gerçekten toplu taşımanın bu kadar es geçildiği başka bir büyükşehir var mı bilmiyorum, otobüsler eski bakımsız, şoförler gerçekten işini severek yapmıyor, her gün sefer saatlerinde kalkmayan otobüsler oluyor, zaten trafik ışıklarından ve yol eksikliğinden bunaltan Antalya trafiği sıcaklarda şuara hala açılmayan klimalar ile çekilmez bir seviyede.

Ya daha sefer saatlerine bile güncel web sitesi üzerinden ulaşım sağlanmıyor, illa uygulamayı indirmek zorundasın nasıl bir sitede olmaz aklım almıyor.

Otobüslerin içindeki ekranlar ve ses sistemleri desen kullanılmıyor.

Tramvay duraklarında hangi hattın nereye gittiği ile ilgili yönlendirmeler o kadar eksik ki illa güvenlik görevlilerine sorarak ilerleyebiliyorsunuz.

Antalya'dan bu iş ile sorumlu kim varsa aralarından 5 kişiyi İstanbul'a veya Ankara'ya gönderin bu iş nasıl yapılır diye orda kalsınlar gezsinler bir baksınlar sonrasında gelip uygulasınlar, Antalya ulaşımını sistemli ve düzenli bir hale getirin artık.
vaktinde ankara'da 92 model man ve ikaruslara binmiş biri olarak antalya'daki toplu taşıma araçları o kadar da eski ve bakımsız değildir, yalan söylemeyin! neredeyse hepsi alçak tabanlı olmuş araçların (ki en fazla 12 yıllıktır) nesi eski olsun?

ha, 6 basamağa kadar çıkan hat kısaltmaları ve batı gar gibi saçma bir adlandırma konusunda rahatsızlık duymuyor değilim.