haliahzırda 45. amerika birleşik devletleri başkanı, emlak milyarderi. bu adamın ruh halını ve psıkolojısını herhangı bır ruh hastalıkları doktorunun tanımlayabılmesının mumkun olmadıgını dusunuyorum. tam bir ruh hastası. tekrar abd başkanı seçilmesinin yuksek ıhtımal oldugu vurgulanıyor.
ters çevirince duffy duck'a benzeyen pedofilli jeffrey epstein'in eski kankisi(davanın takipçisiyim) hemen iddiaları söyliyim hatta melanie trumpla bu arkadaşlık sayesinde tanışıldığı iddia ediliyor.hatta trump'ın kızıyla ilgili bir sözü var kızım olmasaydı kendisiyle sevgili olurdum demiştir,iddialara göre kendisi günde en az 6 saat tv izliyormuş ve sürekli cola içiyormuş amerikan emperyalizmin vücut bulmuş hali bir de simpsonsların sahneleri doğrululugu hala tartışılıyor ama o çizerlerin deli gibi trumptan para kazandığına eminim ayrıca kötülükten beslenen birisi arel doffman'ın vak vak amca nasıl okunmalı kitabını şiddetle okumanızı tavsiye ederim tam o adamı anlatmış resmen.ayrıca kücuk oğlunun da psikolojik sorunlarının olduğu kesin abd obamadan sonra sert bir geçiş yapmıştır.tayyipin stratejisi abd de rahatlikla görebilirisiniz gider mi bilmez ama insanlar popüler kültürden beslenmeyi bırakırsa abd halkının bu adama bile gerek kalmayacağına inanıyorum çünkü trump'ın seçim kampanyasını facebook yönetmiştir.
Kongre baskını nedeniyle azil istemiyle Senatoda yargılanan eski ABD Başkanı Donald Trump, oylama sonucu aklandı. Trump, ABD başlanlık seçimlerinde tekrar aday olabilecek.