ekrem imamoğlu – Akdeniz Sözlük
millet ittifakından cumhurreisi adayı olarak gösterilmesi kuvvetle muhtemel olan istanbul büyükşehir belediye başkanı. bu zat-ı muhterem de yıllardır sag kesıme her sıyasetcının yaptıgı gıbı aynı sekılde bu da sol cenahın(biraz da sağ kesim) gazını şoyle bı ekmekle tabak sıyırır gıbı sıyırdı geldi koltuğa oturdu. henüz istanbula gozle gorulur dıse dokunur bır faydası olmadı. basa gecersede yıne aynı terane olacak. mansur yavaş bu adamı tokatlar vasıf konusunda ve icraatlerde.
İstanbula yaptığı pek çok katkıdan bihaber olup da bu bilgisizliğine rağmen kendisini eleştiren insanların sayısı son zamanlarda çoğaldı. Mansur yavaş da ekrem imamoğlu da gümbür gümbür geliyor. Gelecek cumhurbaşkanlığı seçiminde hangisi aday olursa olsun desteğim tam.
https://youtu.be/HkggR8IROc
Tanım: yıllardır her başa gelenin sömürdüğü istanbula kısa sürede çok şey katmış büyükşehir belediye başkanı
ne olursa olsun özünde insan ve istanbul halkının milli irade ile seçtiği bir başkan. umarız en yakın zamanda sağlığına kavuşup görevine kaldığı yerden devam eder.
beylikdüzünde belediye başkanı olduğu zamanlarda gezi parkından sonra ilk defa istanbulda yeşil alan varmış demiştim attığı her adım eleştiriliyor peygamber sabrı var maşallah (nazar boncuğu insert) istanbulu iki defa almış canım belediye başkanı kendisine geçmişler olsun efendim