kör bir sokak köpeğini hanemize alma ile başlayan bir serüven aslında benimki. sokakta gördüğüm her köpekten korkarken hanemizin yeni üyesi sayesinde korkumu yendim üzerine güzel duygular aşıladı bana. hele ki birlikte büyüyünce işler daha da duygusal olabiliyor. belki eviniz normalden daha fazla dağılacak daha fazla kirlenecek ya da daha fazla ses olacak ama bir hayat kurtarmış olacaksınız, yoldaş edineceksiniz. astrolojik olarakta engelli bir hayvana sahip çıkmak size ve kaderinize iyi gelecektir.
işin özeti muazzam bir olay zorlukları olsada. evinize alamasanız bile en azından sokaktaki hayvanları da unutmazsanız güzel olur.
sanıldığı kadar kolay değildir. suyunu mamasını yanına koyar giderim , hayvanı 2 gün tek başına bırakırım demeyin. öyle bir dünya yok.
geçirilen uzun yılların sonunda, dostlarımızın ömürleri bizimkinden kısa olduğundan dolayı aramızdan ayrılanlar oluyor. bir parçan yitip gidiyor onlarla. o zaman eskisi kadar sıcak bakamıyorsun aynı evi bir daha paylaşmaya. hala içimden geçiyor birine yuva olmak ama ben yeniden hazır olduğumda beni bulacağını biliyorum. yeni arkadaşım beni bulana kadar sokaktaki arkadaşlarımla birbirimizi teselli ediyoruz.
bu sıralar bir kedi sahiplenerek yapmayı düşündüğüm eylem. tecrübesi olanlardan cins/cinsiyet/yaş ve püf noktaları öneri olarak bekliyorum.
Huzurdur. Kapıyı her açtığında sevgi dolu bir karşılamadır. Karşılıksız sevginin beden bulduğu yegane canla yaşamaktır.